• DEZAR - ultraviolet irradiators-recirculator
 • aQuator - veeionisaatorid koduseks kasutamiseks
 • ELAMED - füsioteraapia seadmed

 • Club Baltic Key
 • Projektist
 • E-pood
 • Transiit
 • Turism
 • Investeeringud
 • Äri
 • Kultuur
 • Sport
 • Kontaktinfo
  Riikides:
 • Eesti
 • Valgevene
 • Venemaa


 •   Laupäev, 19 Jaanuar  
  Mo
  Tu
  We
  Th
  Fr
  Sa
  Su
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      


  Valuuta:


  Рейтинг@Mail.ru •       


  Toote kood: : Y00371Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

  DEZAR – 3 UV-kiirgur – õhu retsirkulaator  Hind: 339.00 EUR 322.00 EUR


  DEZAR – 3 UV-kiirgur – õhu retsirkulaator. Puhastab õhu 99-protsendilise tõhususega juba pärast tunniajast kasutust.

  Hävitab kõik tänapäeval teadaolevad bakterid, viirused ja mikroobid.
   

  Lampide arv 3 UV-lampi võimsusega 15W
  Desinfitseerimise tõhusus 99 %
  Jõudlus 100 m³/tunnis
  Ruumide liik Tüüp II-V
  Võimsus 60 W
  Mõõtmed 890x370x140 mm
  Netokaal 3,5 kg
  Võimalus kasutada inimeste juuresolekul Jah
  Seinale kinnitatav Jah
  Liikuv Ei
  Filtreerimine 10 µm

   

  Kasutusjuhendi saab alla laadida  siit
   

  DEZAR® - UV-kiirgur
  õhu retsirkulaator

  HINGA KÕIKJAL ÕHKU, MIS ON PUHAS BAKTERITEST JA VIIRUSTEST
  PAKUME KONSULTATSIOONI     
  LOODUD VIIRUSTEGA VÕITLEMISEKS
  DEZAR – UV-kiirgur – õhu retsirkulaator. Puhastab õhu 99-protsendilise tõhususega juba pärast tunniajast kasutust.
  Hävitab kõik tänapäeval teadaolevad bakterid, viirused ja mikroobid.
  NATUKENE STATISTIKAT
  Täiskasvanud inimene hingab sisse ja välja keskmiselt 20 000 korda päevas ning samal ajal läbib umbes 10 000 liitrit õhku meie kopse. Pealegi, me veedame umbes 90% oma elust siseruumides.
   
  TÄHELEPANU, GRIPP!
  Viirused, bakterid ja mikroorganismid võivad püsida õhus elus alates mõnest tunnist kuni mitme päevani, liikudes õhuvoolu abil vabalt läbi tubade.
   
  PUHASTAB ÕHKU.
  DEZAR puhastab ruumi viirustest ning külmetushaigustest (gripp, ägedad hingamisteede haigused), bakteritest, mikrobakteritest ja hallitusest 99-protsendilise tõhususega.

  DEZARIT tohib kasutada inimeste juuresolekul ja see on tervisele kahjutu. Kõik meie tooted on sertifitseeritud vastavalt Euroopa Liidu direktiividele.

  NEILE, KES HOOLIVAD OMA TERVISEST
  DEZAR – seade, mis on loodud meditsiini ja tehnoloogia tugevatele külgedele põhinedes, sobib neile, kes soovivad järgida tervislikku elustiili. Lisaks aitab see inimestel gripi ja külmetushaiguste perioodil terveks jääda.

  DEZAR hävitab kuni 99% ruumis olevatest mikroobidest ja bakteritest ning on tervisele ohutu.
   

  DEZARI KASUTUSVÕIMALUSED

  KLIINIKUD JA HAIGLAD


  Tohtrid, näiteks enda kabinetis patsiente vastu võtvad perearstid, töötavad keskkonnas, mis on täis agressiivseid viiruseid.
  DEZAR aitab nii arstidel, ülejäänud meditsiinipersonalil, kui ka patsientidel hoiduda ruumis levivasse grippi või viirushaigusesse nakatumast.
   
  Поликлиники, врачебные кабинеты
   

  LASTEHOIUASUTUSED JA KOOLID
  Lapsed on nakkushaigustele vastuvõtlikumad, kuna nende immuunsussüsteem ei ole veel nii välja arenenud kui täiskasvanutel. Seega, grippi või viirusesse haigestunud laps, kes viiakse lasteaeda või kooli, nakatab ka oma kaaslasi.
  Ruumi asetatud bakteritsiidi sisaldav lamp aitab vähendada õhus ringlevat bakterite ja viiruste hulka sellise tasemeni, mis hoiab ära laste haigestumise.
  LASTEHOIUASUTUSED JA KOOLID
   

  VÕIMLAD, JÕUSAALID
  Ühe minuti jooksul läbib täiskasvanud inimese kopse 56 liitrit õhku. Sportlased seevastu on suutelised hingama ühe minuti jooksul kuni 140 liitrit õhku. Kujutagem nüüd ette jõusaali, kus gripihooajal on terve ruum inimesi täis.
  DEZAR desinfitseerib jõusaalis ringlevat õhku ning lisaks aitab neutraliseerida ebameeldivat lõhna, mis tekib füüsilise pingutuse tagajärjel.
   
  VÕIMLAD, JÕUSAALID
   
  ILUSALONGID JA JUUKSUR
  Peale pidevalt levivate viiruste, mis peidavad end suure külastatavusega kohtades, leidub ka teisi ohte. Lisaks personalile hingavad ka kliendid sisse õhku, mis on saastatud pihustitest, värvidest ja teistest ilutoodetest erituvate keemiliste ühenditega.
  DEZAR lubab ruumi desinfitseerida nii, et keegi sealt samal ajal lahkuma ei pea.
   
  ILUSALONGID JA JUUKSUR
   

  KONTORID, PANGAD
  Kontorid – suletud ruumid - on gripihooaegadel potentsiaalsed kohad, kus gripihaigustesse nakatuda. Õhukonditsioneeri töötamine kiirendab õhuvoolu ja seega suurendab haigustesse nakatumise riski, sest õhuringluse suurenedes liiguvad koos õhuga kiiremini ka pahatahtlikud mikroosakesed.
  DEZAR kõrvaldab kinniste ruumidega kaasnevad ebameeldivused, puhastades kuni 100m³ õhku tunnis nii, et inimesed oma töökohtadelt lahkuma ei pea.
   
  KONTORID, PANGAD
   
  KORTERID, ELUMAJAD
  Dezar-2 retsirkulaatorid on disainitud korterites ja elumajades kasutamiseks. Nad vastavad kõikidele sellist tüüpi hoonetega kaasnevatele nõuetele, tagades täiskasvanutele ja lastele vajaliku kaitse. Originaalne disain ja väiksed mõõtmed lubavad selle seadme sobitada iga interjööriga.
   
   
   
  KORTERID, ELUMAJAD
   

  MIKS JUST DEZAR?

  OHUTU JA TÕHUS KASUTAMINE
  Sõltuvalt seadme mudelist on õhu desinfitseerimise tõhusus 95-98%. Arvestades seda, et otsest UV-kiirgust ega osooni ei kasutata, on DEZARI retsirkulaatorid täiesti ohutud inimeste juuresolekul kasutamiseks.
  Kõik tooted on sertifitseeritud TUV NORD firma poolt vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiividele 2014/30/EL ja 2014/35/EL. EL vastavussertifikaat nr LVD/EMS 119/01.

  KAHJUTU DESINFITSEERIMINE
  Dezar aitab märgatavalt vähendada viiruste, bakterite, tolmu ja õhusaastatuse hulka ning parandab ruumis üldist mikrokliimat, õhku täielikult steriliseerimata. Täieliku õhusteriilsuse saavutamine vaid kodustes majapidamistingimustes ilma UV-retsirkulaatorita on raskendatud. See nõuaks ümbritsevate esemete steriliseerimist ning lisaks ei tohiks toimuda õhuvahetust teiste ruumide ja tänavaga, mis tavatingimustes on peaaegu võimatu.

  LAMPIDE ELUAEG ON KUNI 9000 TUNDI
  UV-kiirguse allikaks on osoonivabad lambid lainepikkusega 253,7 nm PHILIPSI, LightTechi või Osrami poolt. Sellise lainepikkusega UV-kiirgusel on tugev mõju mikroorganismidele, sealhulgas bakteritele, viirustele, seentele ja eostele.
  DEZARI retsirkulaatorites on ainult osoonivabad lambid, mis lubavad neid kasutada ka inimeste juuresolekul. Lampe on võimalik tellida meie firma kaudu. Lampide kasutusaeg ulatub kuni 9000 tunnini.

  TAGASISIDE MEIE KLIENTIDELT
  Töötan perearstina. Oma töö jooksul puutun kokku paljude laste ning täiskasvanutega. Minu jaoks on tähtis kaitsta enda patsiente ja kolleege pisikute rünnakute eest, eriti viiruste kõrghooajal. Alates ajast, mil hakkasin kasutama DEZARI seadet, ei ole ükski mu kolleeg külmetushaigusesse nakatunud, nagu see on olnud eelnevatel aastatel. Soovitan kõikidel arstidel enda kolleegide ja patsientide tervise eest hoolt kanda!
  Larisa Demidova, perearst
   


  Reklaam
  » Top of page «
   
  Kõik käesoleval veebilehel olevad kaubamärgid ja teenindusmargid kuuluvad vastavate omanike omandisse. Kauml;esoleval veebilehel avaldatud publikatsioonides esitatud arvamused on publikatsioonide autorite arvamused ja ei lange tingimata kokku Balti Kontakt veebilehe administratsiooni arvamusega.